LOADING

Type to search

Film Tasarım Hakkında

2014 yılından günümüze Global ve Ulusal düzeyde onlarca farklı sektörden kurumsal şirketlerin proje ve tanıtım ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Film Tasarım, hedef kitlenizin günümüzde en çok tercih ettiği ve karar vermesini kolaylaştıran öncelikli iletişim tercihi olan video içerik üretimi konusunda çözümler sunuyor. Video içerik üretimi konusunda iş ve eğlence dünyasının ihtiyacını karşılayan, yenilikçi öneriler ile nitelikli video prodüksiyon hizmetlerini sağlıyoruz.

Öncelikle çevrimiçi iletişim başta olmak üzere mobil ekranlardan, Açıkhava ekranlarına onlarca farklı mecrada her gün milyonlarca video içeriğin izlendiği günümüzde çağın ihtiyaçlarına göre hedef kitlenize uygun video içerikleri üretiyoruz. Film Tasarım olarak video içerik üretiminde mecra ve hedef kitle odaklı konsept geliştirme, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri konusunda kreatif çözümler sunuyoruz.

Farkımız

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını iyi anlayıp doğru çözüm önerilerini sunmak ve sonrasında memnuniyet devamlılığını sağlamaktır.

Kurumsal şirketlerin proje ve tanıtım ihtiyaçlarını karşılayan 2014 yılından günümüze yüzlerce markanın tercihi olmaktan onur duyan Film Tasarım, yüzlerce ekrana içerik üreten Vi Screens, dijital dünyada hizmet veren ref5 ile bir fits kuruluşudur.